Hakkımızda

image

Hakkımızda

Ventus
Veteriner Polikliniği

Ventus Veteriner Polikliniği olarak, evcil dostlarınızın sağlığı ve mutluluğu en büyük önceliğimizdir. Uzman veteriner kadromuz ve modern tıbbi ekipmanlarımızla, evcil hayvanlarınızın en iyi bakımı ve tedavisi için buradayız.

Kocaeli Gebze, Darıca ve Çayırova bölgesinin ihtiyacını karşılama ve her saat ulaşılabilir olma adına Veteriner Polikliniğimiz 7 gün 24 saat açık şekilde hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz arasında genel sağlık kontrolleri, aşılamalar, iç ve dış parazit tedavileri, acil müdahaleler, cerrahi operasyonlar, şirketlere mobil sağlık hizmeti ve diğer tıbbi müdahaleler bulunmaktadır. Her hayvanın ihtiyaçları farklıdır, bu nedenle veterinerlerimiz, her bir evcil hayvana özel bir bakım planı oluşturarak en uygun tedaviyi sağlarlar. Ayrıca Polikliniğimizde Pet market, makine / makas traşı ve yıkama hizmetide bulunmaktadır.

Ventus Veteriner Polikliniği olarak, sevgi, saygı ve profesyonellik ilkelerimizdir. Evcil hayvanlarınızı ailemizin bir parçası olarak görüyoruz ve onlara en iyi bakımı sunmak için buradayız. Evcil dostlarınızın sağlığı için bize güvenebilirsiniz.

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz, Ventus Veteriner Polikliniği

Bizimle İletişime Geçin